להצעה:
0559395724

החלפת מפסק לדוד

במקרה שבו המפסק הקיים תקול או גורם לתקלה, יש צורך בהחלפת מפסק לדוד.

רוצים הצעה להחלפת מפסק לדוד? חייגו אלינו כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר זולה ומשתלמת!

תפקידו של המפסק הוא לאפשר לנו שליטה מלאה בהדלקה ובכיבוי של הדוד.

בנוסף, ישראלים רבים אשר שוכחים את הדוד דולק פעם אחר פעם, מעוניינים להחליף את המפסק הרגיל לטיימר שיאפשר להם לכוון את הזמנים בהם הדוד דולק מראש, זאת בהתאם לשעות שבהן בני הבית מתקלחים.

לא פעם אנו שומעים קול שמרעיד את קירות הבית ”מי השאיר את הדוד דולק????“ והטיימר הוא בדיוק הפתרון לבעיה הזו.

החלפת מפסק לדוד בשל תקלה

יש כל מיני תקלות שיכולות להיגרם כתוצאה ממפסק תקול כמו למשל קצר חשמלי, המפסק נדלק אבל אין חימום של המים, לא נדלק בכלל ועוד.

ברוב המוחלט של המקרים נצטרך להחליף את המפסק הישן בחדש ולקרוא לחשמלאי מוסמך. לעתים, גם חלק מחוטי החשמל יתגלו בשרופים ואז יש צורך בהחלפתם.

סוגי מפסקים לדוד

  1. מפסק מואר – המפסק המסורתי שכולם מכירים. מפסק שבזמן שאנו רוצים להדליק את הדוד הוא מאיר וכך אנו יודעים שהמים מתחממים. דרך נפלאה לזכור שאת המספק גם יש לכבות בזמן.
  2. מפסק עם טיימר – מתחלק לשני סוגים: מפסק עם טיימר רגיל ומפסק עם מנגנון שבת. המפסק עם הטיימר מאפשר לנו לשלוט על השעות שהדוד פועל ולהחליט מראש מתי הוא מפסיק לעבוד. הסוף לשאלה האם כיבינו את הדוד.
  3. מפסק חכם – אופציה חדשנית ונוחה גם כן. בעזרת המפסק החכם ואפליקציה ייעודית אותה אנו מורידים ישירות לסמרטפון, ניתן לשלוט בהדלקה ובכיבוי של הדוד גם מרחוק.

כמה יעלה לי להחליף את המפסק לדוד?

המחיר להחלפת מפסק לדוד משתנה ותלוי במגוון גורמים. הגורם הראשון הוא סוג המפסק כמובן.

לרוב תמחור המפסק ותמחור העבודה הינו בנפרד ולכן מומלץ לרכוש את המפסק המתאים לכם מבעוד מועד, אלא אם כן החשמלאי מציע לכם הצעה משתלמת במיוחד.

המפסק הזול ביותר הוא הפשוט והיקר ביותר הוא המפסק החכם, אך אם מסתכלים על הטווח הרחוק והמטרה שלנו היא לחסוך בחשמל ואנרגיה מצד אחד ולשמור על אורך החיים של הדוד.

מצד שני, מומלץ לבחור במפסק עם טיימר או במפסק חכם.

הגורם השני שמשפיע על המחיר הוא עבודות תשתית. כלומר, במידה והחלפת המפסק דורשת גם החלפה של חוטי חשמל שרופים או אפילו החלפת של הפלאנג‘ או גוף החימום, כמובן שזה ישפיע על המחיר וייקר את העלות הסופית של השירות.

גורם נוסף שמשפיע על המחיר הוא השעה שבה אתם מזמינים את החשמלאי. אם התיקון לא סובל דיחוי ואתם חייבים חשמלאי בשעות הערב או הלילה, המחיר יהיה גבוה יותר.

בדיוק כאן אנחנו באתר ”החשמלאי שמציל“ נכנסים לתמונה. דרך האתר תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. אז צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם ממש במהרה.