להצעה:
0559395724

התקנת אטמור

זקוקים להתקנת אטמור? רוצים מים חמים שלא נגמרים? צריכים ייעוץ איזה סוג של אטמור כדאי להתקין? מעוניינים בחשמלאי מוסמך להתקנת אטמור במקלחת ללא סיכונים? פנו עכשיו רק למוסמכים בתחום!

מעוניינים במתקין לאטמור באמבטיה? חייגו עכשיו להצעת מחיר משתלמת!

התקנה מקצועית לאטמור בכל גודל - מחירים זולים חשמלאי מוסמך
התקנה מקצועית לאטמור בכל גודל – מחירים זולים חשמלאי מוסמך

כמה מציק זה לחזור הביתה בערב אחרי יום עבודה, להיכנס למקלחת ולגלות שאין מים חמים. התקנת אטמור(מחמם מים) באה למנוע מצב שבו המים החמים נגמרים באמצע המקלחת או הדלקה של דוד המים החשמלי לשעות ארוכות.

אטמור בעצם מוגדר בתור מחמם מים חשמלי שמחמם את המים עוד לפני השימוש. בשונה מדוד, האטמור לא אוגר את המים והוא מותקן בצמוד לברז של הכיור או של המקלחת. המכשיר עצמו מגיע בשני הספקים: 5.5 קילו וואט המתאימה לכיורים ו-7.71 קילו וואט להתקנה עבור המקלחת.

התקנת אטמור בצבע לבן 5 קילו וואט
התקנת אטמור בצבע לבן 5 קילו וואט

התקנת אטמור – דרישות שונות

ההתקנה מתבצעת אך ורק על ידי חשמלאי מוסמך עם רישיון בתוקף והיא דורשת גם חיבור לנקודת מים. לפעמים יש צורך גם באינסטלטור, תלוי במורכבות ההתקנה. את מכשיר האטמור עצמו ניתן לרכוש כמעט בכל חנות למוצרי חשמל או להזמין ישירות מהחשמלאי שגם יביא אותו וגם יתקין אותו.

התקנת אטמור נחשבת ליחסית פשוטה. קידוח והברגה של המכשיר למקום המתאים וחיבור למים ולחשמל. יש צורך בצינור גמיש כדי לחברו לנקודת המים הקיימת אצלכם בחדר האמבטיה.

את האטמור יש לחבר לקו חשמל עבה של לפחות 4 מ“מ ומגיע ישירות מהלוח עצמו, משום שהוא צורך חשמל בהספק גבוה. אם לא תקפידו על זה, המכשיר יגרום לקצר. כמובן שברוב הבתים אין תשתית מוכנה בחדר האמבטיה ולכן החשמלאי צריך להתקין את קו החשמל עוד לפי ההתקנה של המכשיר.

שימו לב, חובה לבדוק שיש בבית הארקה תקינה ופעילה לפני שמתקינים אטמור – סכנת חיים להפעיל אטמור ללא הארקה!

התקנת אטמור בפינה במקלחת על הקרמיקה
התקנת אטמור בפינה במקלחת על הקרמיקה

יתרונות מול חסרונות של אטמור

החיסרון הראשון של המכשיר הוא קודם כל בעובדה שככל שזרם המים יותר חם, הוא גם חלש יותר. עניין נוסף הוא בהיבט הבטיחותי, הרי מים וחשמל לא ממש הולכים ביחד ולכן חשוב למקם את המכשיר באזור עם מעט מים ולחות.

התקנת אטמור חייבת להיות סופר מקצועית ויש להקפיד על שימוש נכון, אחרת אורך החיים של המכשיר יהיה קצר במיוחד. חיסרון נוסף הוא בהיבט של צריכת חשמל גבוהה בהשוואה לדוד חשמל. יחד עם זאת, יש גם לא מעט יתרונות.

היתרון הראשון הוא בהתקנה שנחשבת להרבה יותר פשוטה מדוד חשמל או שמש ואין צורך בתשתית מורכבת. היתרון השני הוא שאם אנחנו לא מתקלחים, אנחנו לא משלמים על צריכת החשמל, זאת בשונה מדוד חשמלי שלרוב עובד בשעות מסוימות. בנוסף, אנחנו לא תלויים בשום דבר ויש לנו כמה מים חמים כל זמן שאנחנו רוצים.

התקנת אטמור מעוגל כולל התקנת נקודת חשמל מתאימה
התקנת אטמור מעוגל כולל התקנת נקודת חשמל מתאימה

כמה תעלה לי ההתקנה?

ההתקנה איננה כוללת את המכשיר עצמו והמחיר שלה משתנה הרבה בהתאם לנתונים בחדר המקלחת.

דרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד מחשמלאים מקצועיים המתמחים בהתקנת אטמור ולחסוך זמן יקר, אנרגיה ולהוזיל את עלות ההתקנה בעשרות אחוזים. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה וכמובן לקבל ייעוץ חינם ללא עלות.

בנוסף, ניתן לשלב את ההתקנה עם פעולות נוספות הקשורות למערכת החשמל הביתית שלכם כמו למשל תיקון קצר חשמל, התקנת תנור אמבטיה שישרת אתכם לחורף, החלפת חוטי חשמל ישנים בדירה, החלפת פקק בלוח ועוד.

להצעת מחיר משתלמת חייגו אלינו עכשיו וקבלו הצעת משתלמת!

דילוג לתוכן