להצעה:
0559395724

חשמלאי בדרום

מחפשים חשמלאי בדרום והסביבה? ”החשמלאי שמציל“ כאן בשביל להעניק לכם הצעה משתלמת במיוחד לכל סוגי עבודות החשמל מהתקנת שקע תלת פאזי, דרך בדיקת הארקה ועד התקנת שעון שבת לדוד.

בעשור האחרון מדינת ישראל שמה בראש סדר העדיפויות שלה ליצור תנופה באזור הדרום כשאנו רואים איך אלפי יחידות דיור כבר החלו לצמוח בשילוב של מרכזי מסחר גדולים, קניונים, חנויות ועוד.

תהליך זה מעלה בצורה ניכרת את הביקושים הן לבעלי מקצוע באופן כללי והן לחשמלאים בדרום בפרט.

חשמלאי בדרום לעבודות חשמל מכל הסוגים

חשמלאי הוא בעל מקצוע העוסק בשני סוגים עיקריים של עבודות: התקנות ותיקונים. הרוב המוחלט של הישראלים קורא לחשמלאי כשיש תקלה במערכת החשמל אבל גם בתהליך של בניה או שיפוץ, נזדקק לחשמלאי עליו אנו יכולים לסמוך במאת האחוזים.

חשמלאי לצורך בדיקת פחת בלוח

בדיקה זו מטרתה למנוע סיטואציה של התחשמלות. בתוך לוח החשמל יש את ממסר הפחת שמגן עלינו מזרמים, קצרים וזליגות חשמל.

אמנם לבדיקה השגרתית אין צורך בחשמלאי מוסמך, אך אם תלחצו על הפחת והוא לא קופץ ומפסיק את זרם החשמל בבית, יש לפנות מיד לחשמלאי מוסמך.

ממסר הפחת עלול לצבור בלאי כתוצאה מהתיישנות החומר מה שעלול לגרום לליקויים. פחת שאינו תקין יכול לגרום להתחשמלות ואף למוות. את הפחת בודקים אחת לשלושה חודשים ובמידה ואין תגובה או הפסקה של הזרם מזמינים חשמלאי.

סימנים נוספים המעידים על זליגה חשמל הם זרמים קטנים בזמן שאתם נוגעים במכשיר חשמלי כזה או אחר וגם אז מומלץ לקרוא לבעל מקצוע.

בדיקת חשמל והארקה לכל מאמת בלוח חשמל בדירה
בדיקת חשמל והארקה לכל מאמת בלוח חשמל בדירה

חשמלאי להחלפת לוח חשמל

אם לוח החשמל שלכם תקול או יש חלקים בו ששרופים, קצרים חשמליים שחוזרים על עצמם, כנראה שאתם צריכים לקרוא לחשמלאי מוסמך.

תפקידו של לוח החשמל הוא להעביר את אספקת החשמל אל כל המכשירים החשמליים בבית דרך המערכת החשמלית.

הזרם עובר באמצעות מפסק זרם ומגן על המכשירים החשמליים מקצר או מסיאטוציה של עומס יתר. בנוסף, לוח החשמל אחראי גם לשמור על הבטיחות של כל בני הבית ומגן עלינו מפני מצב של התחשמלות.

המצבים העיקריים שדורשים החלפה של לוח החשמל הם: מעבר מצריכת חשמל רגילה למשודרגת (תלת פאזי), התיישנות של הרכיבים בו ורכיבים שרופים.

הזמנת חשמלאי בדרום

דרך האתר ”החשמלאי שמציל“ תוכלו להזמין חשמלאי מוסמך לכל אזור הדרום לרבות מושב באר טוביה, קיבוץ בית קמה, מושב גת, באר שבע, קיבוץ זיקים, קיבוץ חצרים, יד מרדכי, קיבוץ יטבתה, קיבוץ כיסופים, קיבוץ עלומים, קיבוץ סעד,קיבוץ נגבה, מושב משואות ישחק, קיבוץ משאבי שדה,כפר אשל הנשיא,כפר מרכז שפירה,מצפה רמון, קיבוץ ניצנים, קיבוץ שדה בוקר, קיבוץ שובל, קיבוץ משמר הנגב, קיבוץ רביבים ועוד.

דרך האתר ”החשמלאי שמציל“ תוכלו בקלות לאתר חשמלאי מוסמך ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

דילוג לתוכן