להצעה:
0559395724

מתג לדוד חשמל

אנו מדליקים ומכבים אותו לפחות מספר פעמים ביום, הלא הוא מתג לדוד חשמל.

בעזרת המתג אנו שולטים בכמות המים החמים ויכולים להוזיל באופן משמעותי את צריכת החשמל הביתית.

בשונה מבעבר, אז היה סוג אחד בלבד, היום יש גם מתגים עם טיימר, מתגים עם שעון שבת ומתגים חכמים שמטרתם העיקרית היא לאפשר לנו לשלוט באופן חלקי או מלא בתזמון שעות ההדלקה והכיבוי של אחד המכשירים הכי חיוניים בבית הישראל.

המתג מתאים הן לדוד שמש והן לדוד חשמל.

מתג לדוד – סוגי מתגים לדוד חשמל ושמש

כאמור יש כמה סוגי מפסקים וגם לכל סוג יש עוד תתי סוגים. טווח המחירים נע בין כמה עשרות לכמה מאות שקלים:

  1. מתג מואר – כולנו מכירים מביתם של סבא וסבתא את המפסק הרגיל. מפסק שכל מה שצריך לעשות איתו הוא ללחוץ עליו כשאנו רוצים להתקלח עם מים חמים בקרוב ולכבות כשאנו רוצים שהוא יפסיק לפעול. היתרון – קל ופשוט להפעלה. החיסרון – פעמים רבות אנשים שוכחים אותו דולק מה שמבזבז המון חשמל ופוגע באורך החיים של הדוד וברכיביו.
  2. מתג עם טיימר – מתג שלוקח את הסוג הקודם צעד אחד קדימה ומתחלק גם כן לשני סוגים. מתג עם טיימר רגיל ומתג עם מנגנון שבת. המתג עם הטיימר עוזר לנו לשלוט על השעות שהדוד פועל וכך למעשה אנו יכולים להחליט מבעוד מועד מתי הוא פועל ומתי מפסיק. המתג עם מנגנון שבת בעצם מתאים לשומרי שבת ואפשר מראש לכוון אותו לפעול בעצמו.
  3. מתג חכם – שוק המתגים החכמים בעולם תופס תאוצה ויש המון סוגים של מתגים חכמים החל ממתגים פשוטים המופעלים מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית בזמנים שאנו מחליטים מראש ועד מתגים סופר מתוחכמים שיודעים כמה שמש הייתה באותו יום ולפי צריכת המים החמים הביתית מכוונים את זמני הדלקת הדוד. כל המתגים החכמים משלבים אפליקציה אותה אנו מורידים ישירות לסמרטפון ופועלים על הווי פיי הביתי.

החלפת מתג לדוד – כמה זה עולה?

המחיר לתהליך החלפת המתג משתנה ותלוי במגוון של משתנים. הראשון הוא סוג המתג שתבחרו. המחיר של המתג והמחיר של ההתקנה מתומחרים בנפרד, אלא אם כן החשמלאי הציע לכם לרכוש דרכו את המתג.

הקפידו לרכוש מתג שמתאים מצד אחד לצרכים שלכם ומצד שני למערכת החשמלית בביתכם.

הגורם השני שמשפיע על המחיר הוא עבודות תשתית ופעולות תיקון נוספות בדוד.

כלומר, במידה והחלפת המתג מחייבת גם החלפה של חוטי חשמל שרופים או אפילו החלפה של הפלאנג‘ או גוף החימום, כמובן שזה ישפיע על המחיר הסופי.

צור קשר לקבלת הצעת מחיר להחלפת המתג

בדיוק כאן אנחנו באתר ”החשמלאי שמציל“ נכנסים לתמונה. דרך האתר תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

אנו מבצעים את כל עבודות החשמל במקצועיות, יסודיות, בטיחות ואחריות מלאה אז צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם ממש במהרה.

דילוג לתוכן