להצעה:
0559395724

עבודות חשמל

בזמנינו, שכל הסובב אותנו זה בעצם חשמל, אין מנוס מלהזמין מידי פעם חשמלאי מוסמך לביצוע עבודות חשמל שונות.

הנפוצות שבהם הן החלפת שקע חשמל, התקנת מאוורר תקרה בחדר שינה, התקנת גוף תאורה, התקנת שעון שבת, הזזת חוטים, התקנת טיימר לדוד, תיקון של קצר או תקלה במערכת החשמל, תיקון מכשיר חשמלי כזה או אחר, החלפת לוח חשמל, מעבר מחד לתלת פאזי ובדיקת הארקה.

למעשה, מדובר באחת המערכות הכי מורכבות והכי מסובכות שאין להקל בה ראש, שכן מדובר בחיים של בני אדם. במהלך היום יום שלנו אנו עושים מגוון רחב של פעולות הקשורות בניצול אנרגיה חשמלית.

עבודות חשמל בקומת משרדים בבניין
עבודות חשמל בקומת משרדים בבניין

עבודות חשמל – כללים חשובים ובטיחותיים

  1. לפני שמבצעים בעצמנו עבודה הקשורה לחשמל ואין זה משנה מה היא, יש לקרוא מעט, לצפות בסרטונים ולקבל מידע מאדם שמבין בנושא. בעוד יש עבודות חשמל שונות שבהחלט ניתן לבצע בעצמנו כמו החלפת נורה למשל, יש פעולות שרק חשמלאי מוסמך לבצע.
  2. אין לגעת בחוטים חשופים, אין לחבר דברים המריחים לנו שרופים או כאלה הנראים עם תקע שחור ישירות לחשמל.
  3. לביצוע כל שינוי במערכת החשמלית, יש לקרוא לחשמלאי מוסמך עם רישיון בתוקף.
  4. במקרה של קצר חשמלי בו המפסק בלוח החשמל קופץ, יש לנתק את כל מכשירי החשמל באזור הקצר ולנסות לחברם לאחר שהרמנו את המפסקים בזה אחר זה. אם המפסק קופץ מיד אחרי שחיברנו מכשיר מסוים, כנראה שזה המכשיר שמקצר. השלב הבא הוא לקרוא לחשמלאי שמבצע עבודות חשמל. במידה וכל מכשירי החשמל בודדו ועדין יש קצר, מומלץ לקרוא גם כן לחשמלאי.
הכנת תשתית חשמל למסעדה בתהליך בנייה
הכנת תשתית חשמל למסעדה בתהליך בנייה

כמה יעלה לי חשמלאי לביצוע עבודת חשמל?

לא סתם חשמלאים רבים טוענים כי קשה עד בלתי אפשרי לספק הצעת מחיר טלפונית עבור העבודה אותה אנו רוצים לבצע.

טווח המחירים של עבודות במערכת החשמלית נרחב ועל המחיר הסופי משפיעים קשת רחבה של קריטריונים וגורמים.

למעשה, ביקור של חשמלאי לביצוע עבודות חשמל ביום חול בשעות העבודה המקובלות נע בין 220-270 ש“ח, לעומת ביקור בלילה או בימים חריגים, אז יהיה עלינו להוסיף בין 50%-150% עבור השירות תלוי בשעה.

דבר נוסף המשפיע על עלות העבודה הוא רמת הניסיון של החשמלאי, כלומר ככל שהחשמלאי מנוסה יותר, המחיר לרוב יעלה.

בשונה ממה שרוב האנשים חושבים, העלות איננה מושפעת מסוג הרישיון של החשמלאי.

יחד עם זאת, לא פעם אנו קוראים לבעל מקצוע לביצוע עבודה כזו או אחרת ”ועל הדרך“ צצים דברים נוספים המייקרים את העלות הסופית.

חשמלאי מורשה מבצע בדיקת הארקה בלוח
חשמלאי מורשה מבצע בדיקת הארקה בלוח

איך אפשר להזמין חשמלאי לעבודות חשמל?

בדיוק כאן אנחנו ב“חשמלאי שמציל“ נכנסים לתמונה. אם אתם מחפשים חשמלאי מקצועי ולא משנה מה סוג עבודות חשמל שעליכם לבצע, דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, אנרגיה ולהוזיל את עלות הביקור והעבודה בעשרות אחוזים.

כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו עוד היום ואנו נשמח להעביר אליכם כמה הצעות מחיר מסודרות מה שיקל כמובן על הבחירה שלכם. אנו עובדים עם החשמלאים המובילים בישראל בפריסה ארצית כך שתוכלו להינות מזמינות גבוהה, גמישות בזמנים, ביצוע העבודה בצורה איכותית ובטיחותית באחריות. צרו קשר עוד היום אפילו בוואטסאפ!

דילוג לתוכן