להצעה:
0559395724

תיקון אינטרקום

אילו תקלות נפוצות מתרחשות במערכת האינטרקום? כיצד מתקנים תקלות באינטרקום וכמה זה עולה? מי מוסמך לבצע תיקון אינטרקום?

האינטרקום מסייע לאנשים להחליט האם לפתוח את דלת ביתם או עסקם או לא ובדרך כלל הדבר שומר עליהם מפני אורחים לא רצויים.

משכך, תיקון אינטרקום נפוץ במיוחד ונצרך על ידי רבים, כאשר ישנן תקלות נפוצות יותר ופחות, רבות מהן תלויות ישירות באיכות ההתקנה.

תיקון אינטרקום – התקלות הנפוצות

  1. תקלות בפאנל החיצוני – הפאנל החיצוני חשוף למפגעים רבים ובהם פגעי מזג האוויר, מכרסמים, מים ועוד. תקלה נפוצה במיוחד בפאנל החיצוני היא של קורוזיה (חלודה) באחד מהחלקים הפנימיים של הפאנל. התקלה יכולה לגרום לשיבושים בקו, לכך שרק צד אחד שומע את הצד השני ולהפרעות שונות בקו.
  2. דלת לא נפתחת – לעיתים הלחצנים עובדים היטב אך הדלת לא נפתחת אף על פי שמאפשרים לה באמצעות פקודה לפתוח. בדרך כלל הסיבה תהיה בעיה של מתח (חשמל שאינו מגיע לדלת) או בעיה במנעול החשמלי. כמו כן, לעיתים יש בעיה בדלת, שהמנעול שלה תקול או שהיא עצמה יצאה מהמקום. בכל המקרים הללו יש צורך בשירות תיקון אינטרקום על ידי חשמלאי אשר מוסמך לכך.
  3. שפורפרת האינטרקום תקולה – לעיתים ישנם מצבים בהם ניתן לשמוע את האורחים אך הם לא שומעים את בעלי הדירה ולהיפך, מדובר על תקלה נפוצה ובדרך כלל מדובר על שפורפרת תקולה אותה יש להחליף.

מניעת תקלות מראש באינטרקום

ישנן תקלות אותן לא ניתן למנוע כמו למשל התיישנות של שפורפרת הטלפון, אך לא תמיד יש צורך בשירות תיקון אינטרקום אם מבצעים פעולות מניעה מראש.

דוגמה אחת טובה היא מניעת רטיבות, שתסייע במניעת קורוזיה בשלב מאוחר יותר.

כבלי החשמל והפאנל חשופים לנזילות שונות ולכן מומלץ לשים לב שלא חודרים מים משום מקום אל תוך הפאנל או אל המערכת, גם אם היא עומדת חשופה לחלוטין באוויר הפתוח.

את האיטום ניתן לעשות בקלות רבה על ידי איטום החריצים באמצעות סיליקון.

כמו כן, רצוי לבחור באינטרקום איכותי לו יש חנויות יבואן רשמי בארץ ועם אחריות מלאה על ההתקנה.

מי מוסמך לתקן אינטרקום?

רק חשמלאי אשר מוסמך לכך יהיה מתאים לביצוע תיקון אינטרקום וזאת משום שהאינטרקום הנו מערכת חשמל.

מעבר לעובדה שמדובר על סכנת התחשמלות, מדובר גם על תוצאות העבודה – שתמיד תהיה טובה יותר כאשר בעל המקצוע המתאים יבצע אותה כראוי ומתוך ניסיונו.

חשיבות ההתקנה האיכותית

התקנת אינטרקום אשר מבוצעת כשורה חוסכת לטווח הארוך את הצורך בשירותי תיקון אינטרקום כיוון שאת רוב התקלות ניתן למנוע.

כאשר ההתקנה נעשית כשורה – עם כבלים איכותיים, איטום מדויק שלא מאפשר רטיבות או לחות בתוך חלקי האינטרקום השונים ובאופן הנכון, הסיכוי לתקלות בזמן הקרוב שלאחר ההתקנה נמוכות למדי.

בכל מקרה, כאשר מבחינים בתקלה יש לבצע תיקון במהרה וזאת כדי להבטיח שלא נגרמים למכשיר נזקים נוספים והידרדרות שבסופו של יום תעלה יותר כסף לתיקון.

מבצעים את כל התיקונים במהירות

אתר החשמלאי שמציל הנו מאגר נרחב של חשמלאים מקצועיים מכל רחבי הארץ ובזמינות גבוהה.

אנו עשינו את עבודת השטח המקיפה עבורך, בחנו לעומק את החשמלאים, את תעודות ההסמכה שלהם, את הוותק והמקצועיות שלהם וכמובן וידאנו כי הם נותנים מחיר הוגן לכל לקוח.

אצלנו החשמלאים מגיעים בתוך שעה או שעתיים בלבד מרגע הקריאה, מבצעים את התיקון הנדרש במהירות, ביעילות והכי חשוב – במקצועיות ללא רבב.

תיקון אינטרקום מומלץ לבצע עם אתר החשמלאי שמציל – מחכים לפנייתך ממש עכשיו!

דילוג לתוכן